Ettevõttest

Suurim sügavkülmutatud pagari- ja kondiitritoodete valmistaja
Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Võrus asuva tehase aastatoodang on ligi 7 800 000 kg, mis 400 grammistesse saiakese- või koogipakkidesse arvestatuna tähendaks 19 miljonit pakki. Kui see jõuaks kõik vaid eestlaste toidulauale, saaks iga inimene imikust vanurini läbi aasta igal kuul ennast paki pagaritoodetega premeerida.

Rahvusvaheline turg
Lisaks eestlastele jõuab Cristella VT OÜ toodang ka teistesse Balti riikidesse, Skandinaaviasse, Poola, Venemaale ja mujale. Rahvusvahelise nõudluse taga on ettevõtte julgus uusi ideid katsetada, inimeste maitse-eelistusi tundma õppida ja tehnoloogiliselt ajaga kaasa käia.

Investeeringud seadmetesse, kvaliteeti ja inimestesse
Enam kui saja-aastase ajalooga ettevõte investeerib aktiivselt nii kaasaegsesse tootmistehnoloogiasse kui tööjõudu. Näiteks:
– 2004. aasta sügisel paigaldati tehasesse esimene sügavkülmutatud pagaritoodete liin;
– 2010. aasta detsembris avati uus külmutatud väikesaia tootmisliin;
– 2012. aasta kevadel käivitati uus koogiliin;
– 2014. aasta lõpus valmisid 2 miljoni euro investeerimise tulemusena uus tooraineladu, külmutatud saiakeste liin ning olmeruumide laiendused.
2016. aastal saavutas ettevõte kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi BRC Global Standard for Food Safety, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse. Varasemalt oli kasutusel ISO 22 000.

Veerand tuhat tubli töötajat
Viimased investeeringud tõid endaga kaasa ka täiendava tööjõu palkamise ja ligi 10% palgatõusu. Ettevõttes töötab 2017.aastal ligi 250 inimest, kes tegutsevad vahetustega ööpäev läbi igal nädalapäeval ja tööl käiakse nii Lõuna-Eestist kui Põhja-Lätist. Staažikamad tegijad on ettevõttes juba 35 aastat.

Atraktiivne tööandja
Võru linna suurima tööandja eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Sama oluline on olla ka jätkuvalt atraktiivne tööandja, hoida häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist tasu.

Vastsündinud võiroosid

Spetsialist toote lahti lõikamist jälgimas.

Kaasaegne tootmistehnoloogia.