Ettevõttest

Suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja
Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja. Võrus asuva tehase aastatoodang on ligi 6 000 000 kg, mis 400 grammistesse piruka- või saiakesepakkidesse arvestatuna tähendaks 15 miljonit pakki. Kui see jõuaks kõik vaid eestlaste toidulauale, saaks iga inimene imikust vanurini läbi aasta peaaegu igal kuul ennast paki pagaritoodetega premeerida.

Rahvusvaheline turg
Lisaks eestlastele jõuab Cristella VT OÜ toodang aga ka teistesse Balti riikidesse, Skandinaaviasse, Poolasse ja Venemaale. Rahvusvahelise nõudluse taga on ettevõtte julgus uusi ideid katsetada, inimeste maitse-eelistusi tundma õppida ja tehnoloogiliselt ajaga kaasa käia.

Investeeringud seadmetesse ja inimestesse
Enam kui saja-aastase ajalooga ettevõte investeerib aktiivselt nii kaasaegsesse tootmistehnoloogiasse kui tööjõudu. Näiteks:
- 2004. aasta sügisel paigaldati tehasesse uus sügavkülmutatud pagaritoodete liin;
- 2010. aasta detsembris avati uus külmutatud väikesaia tootmisliin;
- 2012. aasta kevadel käivitatiuus koogiliin;
- 2014. aasta lõpus valmisid 2 miljoni euro investeerimise tulemusena uus tooraine ladu, külmutatud saiakeste liin ning olmeruumide laiendused.

Veerand tuhat tubli töötajat
Viimased investeeringud tõid endaga kaasa ka täiendava tööjõu palkamise ja ligi 20% palgatõusu. Ettevõttes töötab 2014 aasta lõpus ligi 250 inimest, kes tegutsevad vahetustega ööpäev läbi igal nädalapäeval ja tööl käiakse nii Lõuna- Eestist kui Põhja- Lätist. Staažikamad tegijad on ettevõttes juba 35 aastat.

Atraktiivne tööandja
Võru linna suurima tööandja eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Sama oluline on olla ka jätkuvalt atraktiivne tööandja, hoida häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist tasu.
Ettevõttes rakendatakse rahvusvahelist ISO 22 000:2005 kvaliteedijuhtimissüsteemi, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse.

Vastsündinud võiroosid

Spetsialist toote lahti lõikamist jälgimas.

Kaasaegne tootmistehnoloogia.